« Máj 2020 »
Po Ut St Št Pi So Ne
        123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031PADI Automatic Renewal - ako naň


PADI Automatic Renewal - ako naň

Každý rok je treba niečo platiť. Platí sa za televíziu, cestovanie, smeti či za vodu. No a inštruktori potápania musia navyše platiť PADI. Keďže každá činnosť zaberie istý čas, je lepšie využiť automatizáciu kde sa len dá. A prečo by sme si nedali platiť automaticky PADI, keď sa to dá a je to dokonca rýchlejšie a lacnejšie?

Nedávno nám do schránky prišiel mail z PADI. Oznamoval nám, že sa blíži obdobie platieb. Keďže sme až do teraz nevyužívali výhody automatickej platby, rozhodli sme sa to zmeniť. Mnoho z vás tento systém od PADI už určite používa. No pre tých ktorí to šťastie nemajú, prinášame návod ktorý vás krok za krokom prevedie automatickými platbami. Proces sa dá zautomatizovať tromi spôsobmi. Je možné to urobiť cez internet, poštou, alebo pre tých zdatnejších v angličtine tu je možnosť vybaviť to telefonicky na čísle +44 (0) 117 300 7281.

My vám teraz predstavíme prvú možnosť.

welcome padi members Najskôr si samozrejme pripravíme svoju kreditnú kartu. Pretože aká by to bola platba cez internet bez kreditnej karty?

Keď ju už máme, otvoríme si stránku www.padimembers.com Podoba odkazu nám naznačuje, že na prenos údajov bude použitý šifrovaný protokol https, takže bezpečnosť je zaistená.

Klikneme na malý obdĺžnikový obrázok, ktorý tak neodbytne vykrikuje – vstúpte tu.

Zobrazí sa nám prihlasovacia stránka programu pre profesionálov. Je treba vypísať hodnoty Member Number z vašej karty v tvare 123456, zaklikneme možnosť Individual (osoba) alebo Store (obchod) a zadáme Username a Password. Nakoniec klikneme na Submit a prebehne prihlásenie.

V prípade že sme zabudli heslo, klikneme na odkaz Forgot your login?. Po načítaní stránky, vyplníme údaje Member Number, zaklikneme či sme jednotlivec alebo firma, a vyplníme email na ktorý budú zaslané zabudnuté informácie.

padi professional site login forgotten your username and password

Ak ste sa do pro oblasti ešte nikdy neprihlasovali, je treba kliknúť na First time here? Create your account a vytvoriť si konto. Najskôr si treba vybrať či ste PADI Individual Professional Member alebo PADI IRRA Member.

Otvorí sa okno, v ktorom následne zadávate svoje údaje – pridelené PADI číslo, meno, narodenie, prihlasovacie meno a heslo. Tu vám už však s registráciou pomôcť nemôžeme, pretože nám už ako registrovanému užívateľovi stránka nedovolí ísť ďalej.

create your account padi professional individual member sign up

Od teraz predpokladáme, že ste sa ako registrovaný užívateľ úspešne prihlásili do systému a vidíte úvodné okno. Následne v menu klikneme na Members Toolbox a po načítaní ďalšej stránky v sekcii Member Services zaklikneme My PADI Information.

padi pros area padi members toolbox

Ďalšie okno je už trošku prehľadnejšie, takže hľadanie odkazu Sign Up/Update Automatic Renewal Information by vám nemalo dlho trvať. Nasleduje stránka s podmienkami, s ktorými je potrebne súhlasiť. Takže zaklikneme tlačidlo I Agree.

my padi information padi membership agreement

padi automatic renewal A konečne sa dostávame k tomu o čom tento článok je. Takže rýchlo vypíšeme potrebné údaje: typ karty, jej 16 miestne číslo, expiráciu, meno držiteľa (presne ako je zobrazené na karte) a kto chce, môže prispieť na project AWARE.

Gratulujeme !

Tak a teraz sa pohodlne usaďte a vychutnajte si ten dobrý pocit :)

datum a cas 14 Oct 2007 » 02:06

Podobné články:

  • » Momentálne nie sú žiadne podobné články.