« Júl 2024 »
Po Ut St Št Pi So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031Firemné akcie


Firemné akcie

Firemné akcie vo forme outdoorových aktivít boli vždy výbornou formou regenerácie psychických a fyzických síl. V poslednom období čoraz viac firiem vyhľadáva pre svojich zamestnancov spôsob aktívneho odpočinku a relaxácie mimo pracovného prostredia. Športové aktivity v prírode sa stávajú skvelým spôsobom nielen na odbúranie pracovného stresu, ale sú skvelou formou utužovania firemného kolektívu a pomáhajú rozvíjať komunikáciu medzi zamestnancami.

Takéto firemné akcie tiež upevňujú loajalitu zamestnancov voči firme a zlepšujú vzťahy medzi zamestnancami a manažmentom. Je ich samozrejme možné vhodne spojiť napríklad s prezentovaním obchodných výsledkov alebo ocenením najlepších zamestnancov či obchodných partnerov. Účastníci takéhoto teambuildingového programu objavia úplne nové prostredie a budú nútení kreatívne riešiť rôzne situácie. Spoznajú nových ľudí a prostredníctvom spoločných intenzívnych zážitkov posilnia svojho tímového ducha.

Aké sú teambuildingové možnosti?

Takmer nekonečné. Pretože len na Vás záleží o čo máte záujem. Vieme vybaviť jednoduché popoludnie na bazéne, víkend na chate pri jazere, či týždňový výlet na jachte pri mori.

Prečo si pre firemnú akciu vybrať nás?

Pretože Vám poskytneme služby na ktoré sa môžete spoľahnúť. Podľa predbežných požiadaviek Vám vypracujeme niekoľko kvalitných návrhov a predložíme Vám na porovnanie rôzne cenové ponuky. Po následnej dohode už všetko potrebné zabezpečíme my. Nemíňate Váš čas a energiu na prípravy, telefonáty, organizáciu a papierovačky. Naše dlhodobé skúsenosti a kontakty znížia náklady a čas potrebný na vybavenie na minimum. Neváhajte nás preto kontaktovať s Vašimi požiadavkami.

datum a cas 24 Jun 2010 » 18:47

Podobné články:

  • » Momentálne nie sú žiadne podobné články.